Nasza oferta obejmuje projektowanie, wykonawstwo i obsługę w następującym zakresie:

  • Domowe elektrownie fotowoltaiczne
  • Naziemne instalacje fotowoltaiczne
  • Farmy słoneczne
  • Instalacje fotowoltaiczne dla gospodarstw rolnych
  • Instalacje przyłączone do sieci
  • Instalacje autonomiczne (akumulatorowe)
  • Pomoc w pozyskiwaniu finansowania inwestycji
  • Przygotowanie inwestycji w zakresie formalno-prawnym

ZESPÓŁ

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy od lat zajmują się tematyką energii słonecznej. To fachowcy dla których praca jest jednocześnie pasją co sprawia, że realizacja każdego nowego projektu przynosi nam ogromną satysfakcję. Współpracujemy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w związku z czym wdrażamy najnowsze ale równocześnie sprawdzone technologie.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Kierujemy się zasadą, że każdy klient jest jednakowo ważny. Niezależnie czy rozmawiamy o wielkiej farmie fotowoltaicznej czy o małej domowej instalacji oferujemy swoje pełne zaangażowanie w realizację projektu. W naszej działalności kierujemy się filozofią, wedle której powodzenie i sukces ekonomiczny naszych klientów przekłada się w znacznej mierze na sukces naszej firmy i jej pracowników.

MISJA  SOLPROGRES

Jak wskazuje nazwa naszej firmy (Sol – Słońce, Progres – Postęp) urzeczywistniamy misję słonecznego postępu. Technologia na świecie postępuje w zawrotnym tempie a wraz z nią zmieniają się sposoby pozyskiwania energii, której zużywamy coraz więcej.

W trosce o nasze dzieci i otaczającą nas przyrodę marzy nam się aby na dachu każdego polskiego domu, firm, galerii handlowych, gospodarstw rolnych itp. znajdowała się mała elektrownia słoneczna produkująca ekologiczną energię. Nadszedł czas kiedy polskie prawo sprzyja tej idei a jednocześnie budowa własnej instalacji słonecznej jest dla nas źródłem oszczędności i zysków finansowych. Słońce nie wystawia rachunku!

Wierzymy, że urzeczywistnimy naszą wizję nowoczesnej i ekologicznej Polski oraz niezależnego od stale rosnących cen energii obywatela.

 

W obliczu wyczerpywalności zasobów ropy naftowej i węgla
gotów jestem postawić każde pieniądze na energię słoneczną”
Thomas Edison 1931 r.

Po 80 latach jego wizja staje się rzeczywistością!


Słoneczny Postęp
to twoja lepsza przyszłość